5.9.6 BHP - Obuwie robocze There are 477 products. Ceny przed zalogowaniem są cenami detalicznymi.

per page
KPD42
Gr: IR

Kalosze z pianki wysokie 42 /zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

58,32 zł netto
KPD43
Gr: IR

Kalosze z pianki wysokie 43 /zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

58,32 zł netto
KPD44
Gr: IR

Kalosze z pianki wysokie 44 /zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

58,32 zł netto
KPD45
Gr: IR

Kalosze z pianki wysokie 45 /zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

58,32 zł netto
KPD46
Gr: IR

Kalosze z pianki wysokie 46 /zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

58,32 zł netto
KPK42
Gr: IR

Kalosze z pianki krótkie 42 zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

48,57 zł netto
KPK44
Gr: IR

Kalosze z pianki krótkie 44 zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

47,45 zł netto
KPK45
Gr: IR

Kalosze z pianki krótkie 45 zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

47,45 zł netto
KPK46
Gr: IR

Kalosze z pianki krótkie 46 zieloneOcieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

48,73 zł netto
KPP36
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 36Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
KPP37
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 37Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
KPP38
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 38Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
KPP39
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 39Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C. Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
KPP40
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 40Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° C.Posiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
KPP41
Gr: IR

Kalosze z pianki damskie zielone r. 41. Ocieplane, lekkie kalosze wykonane z wodoszczelnej i wodoodpornej pianki, chronią przed działaniem niskich temperatur nawet do - 30° CPosiadają wymienny wkład ocieplający z materiału syntetycznego.

40,32 zł netto
Showing 1 - 16 of 477 items

Scroll To Top