Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Nie prowadzimy sprzedaży dla osób prywatnych. Prezentowane na stronie ceny są cenami detalicznymi netto. Aby uzyskać dostęp do cen hurtowych należy zalogować się.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy:

  • on-line za pomocą strony www.irma.pl (należy się zalogować)

  • dla stałych klientów za pomocą platformy B2B (wkrótce)

  • e-mailem

  • faksem: +48 12 272 88 14

  • telefonicznie w BOK: +48 12 272 88 10, 274 64 16

Nie realizujemy zamówień poniżej 150 zł netto. Zastrzegamy sobie możliwość skorygowania ilości zamawianego towaru, do ilości minimalnej lub do pełnego opakowania. Informacja o minimum oraz opakowaniu znajduje się na karcie produktu w polu „Opakowanie”.

DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Przy zamówieniach powyżej 600,00 zł netto towar wysyłamy na własny koszt (maksymalnie 2 paczki). Przy zamówieniach poniżej 600,00 zł netto proponujemy tanie, ekspresowe przesyłki w cenie 15,00 zł (20,00 zł pobranie) za każdą paczkę do 30 kg. Zawsze staramy się pakować towar tak, aby ograniczyć koszty wysyłki.

Do towarów o dużych gabarytach (np. łopaty do śniegu, taczki, pojemniki, rury piecowe, miotły, style, itp.) lub szczególnie ciężkich/lekkich/długich (np. ruszta do pieca, łańcuchy, styropian, tektura itp.) doliczamy dodatkowe koszty. Koszty te mogą nie być widoczne podczas składania zamówienia on-line.

Dostawca zastrzega sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.

INFORMACJE O PRZESYŁCE

Od złożenia zamówienia aż do dostawy towaru jesteście Państwo na bieżąco informowani mailem o statusie zamówienia.

REKLAMACJE DOSTAWY

Wszelkie zgłoszenia dotyczące niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.
Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić w biurze BOK, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją inną niż DB Schenker.


ZDJĘCIA

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane zdjęcia były aktualne, należy jednak pamiętać, że są to zdjęcia poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. Nie stanowi to jednak podstawy do reklamacji.

Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody IRMA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.

Nie realizujemy zamówień poniżej 150zł netto.

Przy zamówieniach powyżej 600 zł netto towar wysyłamy na nasz koszt (maksymalnie 2 paczki). Przy zamówieniach poniżej 600 zł netto proponujemy naszym klientom tanie, ekspresowe przesyłki w cenie 15,00 zł za każdą paczkę do 30 kg. Do towarów o dużych gabarytach (np. łopaty do śniegu, taczki, pojemniki, rury piecowe, miotły, style, itp.) lub szczególnie ciężkich (np. ruszta do pieca, łańcuchy, itp.) doliczamy dodatkowe koszty.

INFORMACJE O PRZESYŁCE:

Informacje ON-LINE - sprawdzanie statusu przesyłki do sprawdzenia gdzie jest paczka potrzebny będzie numer listu przewozowego, który uzyskacie Państwo w Biurze Obsługi Klienta.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy

  • mailem: w formie listu
  • on-line: z naszego systemu zamówień
  • faksem: 12 272 88 14
  • telefonicznie: 12 272 88 10, 12 274 64 16

Zastrzegamy sobie możliwość zaokrąglenia ilości do pełnych opakowań, o czym zostaną Państwo poinformowani przed dostawą.
Czas realizacji zamówień wynosi ok. 2-4 dni robocze.

Produkty wyprzedażowe są końcówkami serii i mogą posiadać nieznaczne wady.

Wszelkie zgłoszenia dotyczace niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje nie będą uwzględniane. 
Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić w dziale obsługi klienta, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją inną niż Schenker.

*) Nie dotyczy przesyłek o długości powyżej 2m oraz przesyłek o ponadnormatywnych gabarytach (duża objętość-mała waga, duża waga- mała objętość). Dostawca zastrzega sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.


Scroll To Top