2.2.0 Niezbędne w domu - Chemia gospodarcza Jest 5 produktów. Zaloguj się, aby uzyskać atrakcyjne rabaty.

TP157
Gr: IR

Czyścik w żelu do usuwania brudu i kurzu z miejsc trudnodostępnych, doskonale czyści również klawiatury komputerowe, kokpit samochododu itp. Wielokrotnego użytu.

5,55 zł netto
TP044
6 (24)opk (szt) Gr: IR

Ekologiczny i bezpieczny preparat do usuwania osadów, kamienia kotłowego z urządzeń gospodarstwa domowego: czajników, ekspresów, żelazek, nawilżaczy, itp. Doskonały do zmywarek. Likwiduje plamy osadu kamienia z naczyń szklanych.

4,39 zł netto
TP471
(szt) Gr: IR

Podręczny, bezbarwny odplamiacz w flamastrze, przeznaczony do usuwania plam. Odplamiacz jest prosty w użyciu, aby usunąć plamę należy zebrać zewnętrzne zabrudzenie z tkaniny, potrzeć plamę odplamiaczem naciskając końcówkę aplikatora.

12,77 zł netto
TP501
4 (12)opk (szt) Gr: IR

Preparat do Metali Kolorowych to bardzo skuteczny, płynny środek do czyszczenia, polerowania i zabezpieczania wyrobów z metali kolorowych przed śniedzeniem. Nadaje powierzchniom czyszczonym idealny i długotrwały połysk.

10,39 zł netto
TP488
4min (24)opk (szt) Gr: IR

Rewelacyjny środek przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia żelazek, zabrudzonych w wyniku termicznego przypalenia prasowanych tkanin różnego rodzaju, zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Nie powoduje korozji stopy żelazka.

7,02 zł netto
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry