NOWOŚĆ - wkrętaki Pro-Technik

autor
NOWOŚĆ - wkrętaki Pro-Technik
Profesjonalne wkrętaki marki PRO-TECHNIK. Ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść powleczona gumą zapewnia mocny chwyt i zapewnia komfort podczas pracy. Grot wykonany z wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej. Końcówka wkrętaka hartowana, mocno namagnesowana, co ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Wkrętak pakowany na zawieszce - ułatwia ekspozyję produktu na regale wystawowym. Dostępne również w kompletach.


Aktualne dostawy i nowości

autor
Aktualne dostawy i nowości
Oferta na klamki drzwiowe, akcesoria do drzwi, wkładki do zamków, szczotki do szlifierki stołowej, imadła obrotowe i stałe, imadła modelarskie, zawiasy wahadłowe, dyski do wiertarki, wiertła do gresu, otwornice, wiertła pod puszki elektryczne, nożyki tapetowe, metry krawieckie, piły tarczowe do drewna, tarcze diamentowe, tarcze diamentowe cienkie do gresu, ściągacze łożysk, ściski stolarskie, pasy monterskie skórzane, łańcuchy techniczne, klucze

Oferta na łopaty śniegowe zima 2016/2017
Oferta na łopaty śniegowe i zgarniacze do śniegu / zima 2016/2017


Nowości + dostawa XL-TOOLS 09.2016 II

autor
Nowości + dostawa XL-TOOLS 09.2016 II
W ofercie nowości m.in: wizjery drzwiowe verona na blistrze, głowice do wiertarek, frezy do drewna w walizce, klucze do wiertarki na blistrze, adaptery do wiertarki sds 1/2, gratowniki, wiertła diamentowe do gresu w walizce 9cz, kółko do taczki pełne poliuretanowe, klucz uniwersalny do szaf sterowniczych.


Nowości + dostawa XL-TOOLS 09.2016

autor
Nowości + dostawa XL-TOOLS 09.2016
Aktualna dostawa towarów marki XL-TOOLS, PRO-TECHNIK, TORNADO, XL-GREEN oraz wiele nowości
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)

Przejdź do góry