Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Nie prowadzimy sprzedaży dla osób prywatnych. Prezentowane na stronie ceny są cenami detalicznymi netto. Aby uzyskać dostęp do cen hurtowych należy zalogować się.

ZAMÓWIENIA

W związku z koniecznością stosowania procedur bezpieczeństwa związanych z sytuacja epidemiczną oraz dynamicznym wzrostem zamówień orientacyjny czas realizacji zamówień wydłużył się i wynosi ok. 7 dni roboczych.

Zamówienia przyjmujemy:

  • on-line za pomocą strony www.irma.pl (należy się zalogować)

  • dla stałych klientów za pomocą platformy B2B.irma.pl (wniosek o otwarcie platformy: mateusz.kwinta@irma.pl)

  • e-mailem

  • faksem: +48 12 272 88 14

  • telefonicznie w BOK: +48 12 272 88 10, 274 64 16

Nie realizujemy zamówień poniżej 150 zł netto. Zastrzegamy sobie możliwość skorygowania ilości zamawianego towaru, do ilości minimalnej lub do pełnego opakowania. Informacja o minimum oraz opakowaniu znajduje się na karcie produktu w polu „Opakowanie”.

DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Przy zamówieniach powyżej 600,00 zł netto towar wysyłamy na własny koszt (maksymalnie 2 paczki). Przy zamówieniach poniżej 600,00 zł netto proponujemy tanie, ekspresowe przesyłki w cenie 15,00 zł (20,00 zł pobranie) za każdą paczkę do 30 kg. Zawsze staramy się pakować towar tak, aby ograniczyć koszty wysyłki.

Do towarów o dużych gabarytach (np. łopaty do śniegu, taczki, pojemniki, rury piecowe, miotły, style, itp.) lub szczególnie ciężkich/lekkich/długich (np. ruszta do pieca, łańcuchy, styropian, tektura itp.) doliczamy dodatkowe koszty. Koszty te mogą nie być widoczne podczas składania zamówienia on-line.

Dostawca zastrzega sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.

INFORMACJE O PRZESYŁCE

Od złożenia zamówienia aż do dostawy towaru jesteście Państwo na bieżąco informowani mailem o statusie zamówienia.

REKLAMACJE DOSTAWY

Wszelkie zgłoszenia dotyczące niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.
Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić w biurze BOK, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją inną niż DB Schenker.


ZDJĘCIA

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane zdjęcia były aktualne, należy jednak pamiętać, że są to zdjęcia poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. Nie stanowi to jednak podstawy do reklamacji.

Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody IRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.


Przejdź do góry