Historia: Historia naszej firmy sięga roku 1967, kiedy inż. Ireneusz Matoga postanowił kontynuować rodzinną tradycję i założył zakład produkujący wyroby metalowe: kłódki, zamki, karnisze. Od roku 1991 firma już jako Spółka Cywilna rozpoczęła dystrybucję w realiach nowego ustroju. Od tego momentu firma przeszła wiele faz rozwoju, przekształcając się w Spółkę Jawną, stopniowo zwiększając zasięg działania, zdobywała nowe rynki oraz poszerzała ofertę. Od roku 2001 rozpoczęliśmy współpracę z dostawcami z dalekiego wschodu a od 2004 z powodzeniem podbijamy rynki Unii Europejskiej. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami jest dziś potwierdzeniem naszej dobrze wykonanej pracy.


irma1.jpg 

Obecnie: Dziś IRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa to grupa 4 firm, które ściśle ze sobą współpracując, zapewniają firmie dynamiczny rozwój. W roku 2010 otwarliśmy nową, znacznie większą siedzibę. Dzięki temu rozbudowaliśmy m.in. Dział Handlowy, a nasi klienci są obsługiwani znacznie sprawniej. Posiadamy komfortowy parking dla klientów, którzy sami odbierają towar. Nowy większy magazyn o powierzchni 6000 miejsc paletowych pozwala nam na trzymanie pełnych stanów magazynowych dla ponad 15.000 produktów, gotowych do szybkiej wysyłki.

irma2.jpg 

Co robimy: Koncentrujemy się głównie na zaopatrzeniu placówek handlowych, sklepów i hurtowni oraz zakładów produkcyjnych. Zapewniamy łańcuch dostaw, fachowe doradztwo, pełną obsługę również po sprzedaży. Dzięki potencjałowi firmy jesteśmy w stanie udzielić atrakcyjnych terminów płatności naszym stałym partnerom oraz zapewnić im wsparcie. Rocznie obsługujemy ponad 2000 stałych odbiorców, oraz wielokrotnie więcej klientów jedno lub kilkurazowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek XL-TOOLS, PRO-TECHNIK, TORNADO, METALKRAFT oraz ATOM.

Czego nie robimy:
- nie składamy zamówienia do naszego dostawcy, dopiero gdy otrzymamy zamówienie od klienta. Produkty w 99% przypadków są już u nas na magazynie, lub w drodze do niego.
- nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. To zadanie dla sklepu, nie hurtowni.

Klienci: Zapraszamy do współpracy sklepy, zakłady produkcyjne oraz hurtownie. Służymy fachową radą, jesteśmy elastyczni oraz otwarci na Państwa potrzeby.

Dostawcy: Zajmujemy się hurtowym skupem towarów - zapraszamy dostawców do przedstawienia oferty. Jesteśmy dużą, stabilną firmą o kapitale zakładowym 4.000.000,00zł, co jest najlepszym miernikiem gwarancji płatności z naszej strony.

Dlaczego warto... Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych, ich dystrybucji oraz wiedzę o potrzebach naszych klientów. Przestrzegamy zasad solidarności kupieckiej. Jesteśmy dużym i solidnym partnerem. W sytuacjach kryzysowych w pełni angażujemy się w pomoc naszym klientom.

irma3.jpg 

fb4.jpg fb1.jpg fb3.jpg

Jedna z kilku naszych hal magazynowych

fb7.jpg

Przygotowujemy towar

fb8.jpg 


Przejdź do góry